23 вересня, 2021

28 ВЕРЕСНЯ О 10:00: РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ДЕМОКРАТІЯ В ДІЇ: ВИВЧЕННЯ СТАНУ КОМУНІКАЦІЇ ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19 ТА АДВОКАЦІЯ ЗАХОДІВ ЩОДО ЇЇ ПОЛІПШЕННЯ»

28 вересня у приміщенні Креативного простору «Артинов» за адресою м. Вінниця, вул.Оводова, 22 з 10:00 до 14:00 (реєстрація починається з 09:00) відбудеться Регіональний форум–конференція «Демократія в дії: вивчення стану комунікації влади та громадськості у Вінницькій області в умовах пандемії COVID-19 та адвокація заходів щодо її поліпшення», який організовує громадська організація «СФЕРО».

На даному заході будуть висвітлені результати досліджень щодо взаємодії «Влада-Громада» та змін в даному процесі в зв’язку з викликами сьогодення, пов’язаними з пандемією COVID-19. Дослідження відбулись за участю «Інституту економічних досліджень та політичних консультацій» (The Institute for Economic Research and Policy Consulting (IER)) в рамках реалізації проекту «Громадськість за демократизацію» та проекту «Демократія в дії: вивчення стану комунікації влади та громадськості у Вінницькій області та адвокація заходів щодо її поліпшення», за підтримки Європейського Союзу.

Також обговорюватимуть напрацювання робочих груп в форматі «Світове кафе», будуть напрацьовані пропозиції для покращення стану громадської участі в процесах державного управління та місцевого самоврядування.

Зареєструватися можна тут: https://cutt.ly/qElct0U