31 серпня, 2021

3 ВЕРЕСНЯ О 16:00: ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО ДОСЛІДЖЕННЯ ВЗАЄМОДІЇ ГРОМАДСЬКОСТІ З ОРГАНАМИ ВЛАДИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19

3 вересня о 16:00 у Вінницькому пресклубі відбудеться пресконференція, під час якої будуть презентовані дослідження в рамках проєкту «Використання інструментів взаємодії громадськості з органами влади у Вінницькій області в умовах пандемії Covid-19» що здійснює громадська організація СФЕРО.
 
Дослідження презентуватиме керівник проєкту Іван Полюхович. Також журналісти зможуть поставити питання щодо впровадження інструментів «електронного врядування» у Вінницькій ОТГ заступнику директора Департаменту правової політики та якості, начальнику відділу адміністрування системи якості Вінницької міської ради Владиславу Теленю.
 
Під час пресконференції будуть розглянуті такі питання:
- як пандемія COVID-19 вплинула на взаємодію населення Вінниччини з владою;
- який із шести районів Вінниччини є лідером у впровадженні «електронного врядування», а хто аутсайдером;
- у яких населених пунктах області громади мають більше впливу на владу;
- які «електронні інструменти» є найбільш ефективними для громад для впливу на місцеві органи влади.
 
Свої питання Ви можете поставити під час пресконференції, а також в режимі онлайн під час трансляції на сторінці у ФБ Вінницького пресклубу https://www.facebook.com/pressclubvn
Контактна особа – Наталія Болховська (0501932423)
Проєкт «Використання інструментів взаємодії громадськості з органами влади у Вінницькій області в умовах пандемії Covid-19» виконується ГО «СФЕРО» за підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу.