15 жовтня, 2019

16 жовтня поговоримо про майбутні вибори

16 жовтня поговоримо про майбутні вибори

Шановні колеги, 16 жовтня о 13:00 у Вінницькому прес-клубі (Соборна, 68, другий поверх) поговоримо про майбутні вибори: місцеві, перші у громади, про права внутрішньо переміщених осіб в контексті виборів як на тимчасово окупованих територій та і місцевих.

Новий виборчий кодекс прийнятий парламентом, але досі не підписаний очільником держави. Які зміни потрібно очікувати? І навколо яких питань триває дискусія? І як це вплине на регіони.

Журналісти матимуть змогу поспілкуватися та поставити питання Владиславу Теленю – представнику КВУ у Вінницькій області, Андрію Кавунцю – голові ГО «Інформаційно ресурсний центр «Громади Вінниччини», Володимиру Кіпеню – голові ГО «Інститут соціальних досліджень та політичного аналізу».

Проект Асоціації професійних журналістів та рекламістів Житомирщини «Інформаційно-моніторингова кампанія  виборів-2019 у Вінницькій та Житомирській областях» здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ  Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.