1 квітня

3 КВІТНЯ О 15:00: ПРЕЗЕНТАЦІЯ БРОШУРИ «МАЙБУТНЄ МОЛОДІ ВПО: ПРОБЛЕМИ, ВИКЛИКИ ТА РІШЕННЯ»

 

3 квітня о 15:00 у залі Вінницького пресклубу (Соборна, 67, кругла зала)  громадська організація «Центр соціальних трансформацій»проведе презентацію результатів дослідження та аналітичну брошуру «Майбутнє молоді ВПО: проблеми, виклики та рішення. Рекомендації для закладів освіти».

У брошурі описано:

-          проблеми, з якими стикаються молоді ВПО у закладах освіти (шкільної, професійно-технічної та вищої) у Вінниці, Києві, Івано-Франківську та Дніпрі; рекомендації, що допоможуть зменшити їх;

-          поради, як кожен може допомогти ВПО соціалізуватися у закладі освіти;

-          проєкти, які можна реалізувати у закладах освіти, щоб допомогти ВПО швидше соціалізуватися у нових громадах.

Спікери:

  • Данило Метельський - директор ГО «Центр соціальних трансформацій» та старший викладач кафедри міжнародних відносин Національного університету «Києво-Могилянська академія».
  • Лілія Коротич- адміністратор центру «ЯМаріуполь Вінниця».
  • Представник Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної військової адміністрації

Проєкт реалізується ГО Молодіжна Рада Маріуполя» в партнерстві з ГО «Центр соціальних трансформацій» в рамках проєкту «Youth council of Mariupol» за фінансової підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation – a Project of the German Marshall Fund of the United States (BST). Його зміст є виключною відповідальністю виконавців і не обов'язково відображає позицію Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла.