20 грудня, 2021

БІБЛІОТЕКА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОПОВНИЛАСЯ ПОСІБНИКАМИ З ВДЕ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ

Бібліотека Університету митної справи та фінансів поповнилась посібниками «ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ». Координаторка прес-клубу ДОО НСЖУ Наталя Назарова завітала до навчального закладу, де зустрілася з професором кафедри журналістики Університету митної справи та фінансів Валерієм Дрешпаком та завідуючою сектором обслуговування абонементів бібліотеки Світланою Бойченко.
 
Д1
 
Від імені організаторів медіа-школи з питань ВДЕ (відновлюваних джерел енергії), Наталя подякувала за співпрацю та за сприяння розвитку професійної журналістики у Дніпропетровській області. А також передала кілька примірників підручника «Відновлювана енергетика для журналістів». У навчальному процесі можна буде користуватись і електронним варіантом такого посібника та відеоуроками: http://vinpress.org.ua/context/vidnovlyuvalna-energetika-dlya-zhurnalistiv.html
 
«Ми вдячні за надану літературу. В рамках журналістських дисциплін, у нас є різні навчальні теми. Вони стосуються, у тому числі, і висвітлення різних аспектів економіки. Ці посібники і ті матеріали, які оприлюднювалися під час тренінгів, для нас цікаві і важливі. Представник нашої кафедри Олексій Чикаренко теж брав участь у медіашколі. Він саме є розробником спецкурсу з економічної журналістики. І ця література якраз буде використана під час викладання», - зазначив Валерій Михайлович Дрешпак.
 
Представники ЗМІ Дніпропетровщини, студенти факультетів журналістики та представники ЗВО стали випускниками п’ятої онлайн-медіашколи, яка реалізується в рамках грантової ініціативи «Освіта з питань відновлювальних джерел енергії для регіональних журналістів» Вінницьким пресклубом за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки.
 
Д2