8 листопада

ГЕНЕРАТОРИ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН

Генератори позитивних змін. Так сьогодні «охрестила» франківчанка Ольга Лірник слухачів медіашколи з питань відновлювальних джерел енергії для журналістів Львівської та Івано-Франківської областей.
- І маємо працювати так, щоб в майбутньому новини про підвищення цін на енергоносії, наші земляки сприймали спокійно, бо матимуть знання, як альтернативно забезпечити себе і свої помешкання, – сказала Ольга під час завершального третього модуля навчання.
5_11_6
Аспірантка зі Львова Марія Лопушинська підготувала пізнавальну презентацію на тему відновлювальної енергетики Львівської області.
5_11_4
5_11_7
Спікер останнього модульного дня В’ячеслав Комар розкрив для слухачів новий ракурс: нестабільність відновлювальних джерел
- Якщо при традиційному споживанні лише людина диктує, скільки необхідно згенерувати енергії, то використовуючи відновлювальні джерела, графік споживання має випадковий характер. І сьогодні споживач підлаштовується під графік відновлюваних джерел. Джерела працюють за графіком природи, а ми живемо за своїм графіком. Якщо ці графіки не співпадають, то деякі елементи перевантажуються. Тому головне – знайти баланс між виробленою відновлювальною енергією і можливістю споживача.
5_11_7
Грантова ініціатива «Освіта з питань відновлювальних джерел енергії для регіональних журналістів» реалізується Вінницький прес-клуб за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки
5_11_2
5_11_3
5_11_5