1 вересня

Місія можлива: проголосуй на місцевих виборах там, де живеш. Лишилося 7 днів

Місія можлива: проголосуй на місцевих виборах там, де живеш. Лишилося 7 днів

Прес-анонс

 Місія можлива: проголосуй на місцевих виборах там, де живеш. Лишилося 7 днів

Голосуй там, де живеш! Усього тиждень лишився для того, щоби вінничани змогли реалізувати це право і змінити виборчу адресу за місцем фактичного проживання, а не прописки.  

5 вересня стартує виборчий процес місцевих виборів, а до 10 вересня громадяни, які не мають реєстрації в своїх громадах, мають можливість  стати повноцінними виборцями там, де вони постійно мешкають та обирати органи місцевого самоврядування. Це стосується щонайменш 5,5 млн громадян України - внутрішньо переміщених осіб, трудових мігрантів, виборців без зареєстрованого місця проживання.

Скільки людей скористалися такою можливістю в регіоні? Яка процедура подачі документів і скільки часу лишилося для того, щоб встигнути? Чому можуть відмовити у Держреєстрі виборців і як убезпечити себе від цього? Про це, а також щодо побоювань імовірних зловживань розкажуть учасники прес-конференції:

·       Андрій Кравченко- керівник відділу адміністрування Державного реєстру виборців (ДРВ) управління інформаційних технологій апарату Вінницької ОДА, 

·       Анатолій Синявський, керівник відділу ДРВ у м.Вінниця,

·       Володимир Кіпень, голова ГО «Інститут соціальних досліджень і  політичного аналізу»

Місце та час проведення: 3 вересня, 12:00, «Вінницький пресклуб», Соборна, 68, ІІ поверх

Акредитація та довідки за номером: 0501932423, Наталія Болховська