21 лютого

НА ВІННИЧЧИНІ ВІДКРИЛИ ОФІС DIGITAL VINNETSIA REGION ДЛЯ ПІДТРИМКИ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ГРОМАД І РЕГІОНУ

18 лютого 2022 року у Вінниці Міністерство цифрової трансформації України, Вінницька ОДА та ГО «Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини» презентували відкриття проєктного офісу Digital Vinnytsia Region.
«Подібний проєктний офіс вже успішно функціонує на Черкащині. Серед переваг цифровізації для жителів Вінниччини — розвиток IT-інфраструктури, автоматизація роботи місцевих органів влади, а також реалізація проєктів у сферах освіти, екології, економіки, медицини, туризму, відкритих даних і безбар'єрності. Вінниччина стане більш привабливою та цікавою для інвесторів та партнерів», - зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.
Наразі, у рамках проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад» оголошено конкурсний відбір 10 пілотних громад. Прийом заявок триватиме до 18 березня 2022 року. Деталі конкурсного відбору громад опубліковані за посиланням: https://cutt.ly/zPxakm7.
«Наш проєкт триватиме до 15 листопада. Пілотні громади проєкту отримають можливість підвищити рівень компетентності їх представників у сфері цифрової трансформації завдяки інформаційним та освітнім заходам. Сам процес розробки програм інформатизації у супроводі експертів відбуватиметься виключно за партисипаційним методом, який передбачає залучення різних категорій мешканців до процесу прийняття рішень. Процес розробки програм включатиме як етап діагностики стану та потреб цифрової трансформації громади з опитуванням думки мешканців, так і етап розробки самого стратегічного документу, який визначатиме цілі цифрової трансформації громади та комплекс заходів для впровадження сучасних інформаційних рішень, інструментів електронного урядування та електронної демократії. Для пілотних громад також буде запропонована експертна підтримка у розробці проєктів нормативних документів для впровадження інструментів електронної демократії. Разом з тим, наш проєктний офіс відкритий до співпраці та консультування усіх територіальних громад області», - пояснює керівниця проєкту Анастасія Ланова.
Проєкт «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад» реалізовується у межах програми EGAP, яка фінансується Швейцарією та впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України. Виконавцем проєкту є ГО «Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини». Партнерами проєкту є Міністерство цифрової трансформації України, Вінницька ОДА, Вінницький центр підвищення кваліфікації та ГО «Право».
Контактна інформація проєктного офісу «Digital Vinnytsia Region»: тел.(093)347-10-07, e-mail: digital.vin.region@gmail.com.