18 грудня, 2021

СТУДЕНТИ ДОНЕЦЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ОТРИМАЛИ ПІДРУЧНИКИ «ВІДНОВЛЮВАНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ»

Керівниця проектів Вінницького пресклубу Наталія Болховська та координаторка проектів Ірина Ярошинська презентували підручники «Відновлювані джерела енергії для журналістів» студентам кафедри журналістики та соціальних комунікацій  Донецького національного університету ім.Василя Стуса.

Бон2

Під час зустрічі з Сергієм Бондаренком, в.о. завідувача кафедри, Наталія Болховська розповіла про освітню ініціативу – медіашколу «Освіта з питань відновлювальних джерел енергії (ВДЕ)», яку Вінницький пресклуб реалізує за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки.

Зокрема, медіа школа з ВДЕ охопила шість областей України, журналісти з яких отримали знання щодо використання ВДЕ у поєднанні з енергоощадними технологіями, законодавства України та ЄС у сфері відновлюваної енергетики, роль ВДЕ у балансуванні електроенергетичної системи України та розглянули практичні кейсі впровадження сучасних енергетичних технологій в повсякденне життя.

Бон3

Наталія Болховська наголосила на важливості отриманих знань для розвитку професійної журналістикив енергетичному секторі та запропонувала допомогу у розробці факультативного освітнього курсу для студентів-журналістів.

«Це можуть бути відкриті лекції, зустрічі із журналістами поза межами освітніх програм, експертами енергетичного сектору. Така освітня ініціатива може бути підтримана USAID Проєктом енергетичної безпеки», - зазначила Наталія Болховська.

Ірина Ярошинська розповіла про конкурс журналістських робіт, який стартує у січні 2022 року,  і запросила студентів-журналістів перевірити свою майстерність і також взяти участь в конкурсі.

Бон4

Сергій Бондаренко подякував за увагу до студентів Донецького національного університету – майбутніх журналістів і зазначив, що університет надзвичайно зацікавлений у розвитку  вузькоспеціалізованої журналістики і звернув увагу на те, що спеціалісти-комунікаційники будуть затребуваними фахівцями у сфері ВДЕ. 

Грантова ініціатива «Освіта з питань відновлювальних джерел енергії для регіональних журналістів» реалізується Вінницький прес-клуб за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки