2 лютого

ТРИВАЄ ПРИЙОМ РОБІТ НА КОНКУРС "Я – ЖУРНАЛІСТ!”.

До 15 лютого триває прийом учнівських творчих робіт на XIV всеукраїнський конкурс  “Я – журналіст!”.

Гасло конкурсу 2023/2024 навчального року — «Нація переможців». Повне формулювання конкурсної теми — «Розповідаю світові про перемоги українців». Учасники можуть розкривати конкурсну тему, розповідаючи про перемоги українців як на фронті, так і у різних сферах діяльності у тилу. Про маленькі щоденні перемоги, з яких складатиметься майбутня велика спільна перемога, які зміцнюють дух українців і слугують прикладами, що надихають.

Учасниками Конкурсу можуть бути учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності, а також учні та студенти закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти усіх областей України незалежно від місця їхнього фактичного місцезнаходження (в тому числі й за межами України) на момент написання конкурсної роботи.

 Роботи учнів оцінюються у двох окремих вікових групах — молодшій (5-7 класи) та старшій (8-11 класи та заклади професійно-технічної та фахової передвищої освіти). Роботи від учасників, які не належать до зазначених категорій, розглядаються поза конкурсом.

Детальні умови конкурсу: https://ij.ogo.ua/ya-zhurnalist/umovi-konkursu-ya-zhurnalist-2023-roku/