8 вересня

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ НОВОЇ ВЕБ-СИСТЕМИ ВІЛЬНОГО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ НОВОЇ ВЕБ-СИСТЕМИ ВІЛЬНОГО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Шановні колеги, пресклуб на 11:00 (щодо історій успіху змін) переноситься на 13:00. Адже відбудеться досить цікава презентація в Інтершику

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ НОВОЇ ВЕБ-СИСТЕМИ ВІЛЬНОГО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

9 вересня об 11:00 відбудеться презентація нової веб-системи вільного дистанційного навчання в Україні LEARNING VPV в м. Вінниці за адресою вул. Архітектора Артинова, 12а, галерея ХХІ (4 поверх).

Цієї весни всі українські навчальні заклади вимушені були в екстреному режимі змінити умови навчального процесу. Враховуючи досвід карантинних обмежень, його вплив та наслідки на навчальний процес, ми пропонуємо систему для незалежної дистанційної освіти, створену українськими фахівцями на території України. Наша розробка може слугувати як гармонійним доповненням до класичного аудиторного навчання, так і тимчасовим його замінником в умовах форс-мажорних обставин. Веб-система learning.vpv.ua. постійно розвивається, відкрита до адаптації для вирішення завдань, які постають саме перед національною освітою України.

На початок навчального року ми очікували побачити національну освітню платформу представлену Українським урядом, але нажаль її не було представлено, ми не знаємо чи розроблялась вона взагалі. Тому нами було прийнято рішення анонсувати власну розробку та передати її у безкоштовне використання українським учбовим закладам.

Спікери:

-       Семенов Євгеній Костянтинович

-       Ковальчук Анатолій Володимирович