23 лютого

ЗАПРОШУЄМО ЖУРНАЛІСТІВ І ЖУРНАЛІСТОК ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Вінницький пресклуб запрошує журналістів та журналісток пройти опитування в рамках проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними медіа»

Вінницький пресклуб спільно із колегами з усіх областей України розпочав реалізацію проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними медіа». Ця ініціатива має на меті підвищити рівень знань регіональних засобів масової інформації (ЗМІ) щодо розробки якісних аналітичних матеріалів на суспільно важливі теми; підвищити обізнаність про толерантну журналістику для рівного висвітлення усіх груп населення у публічному діалозі; надати можливості обміну досвідом, спілкування та спільної діяльності через створення коаліції журналістів та журналісток.
У рамках проєкту буде проведено три освітніх вебінари для представників і представниць регіональних медіа, блогерів та блогерок, фрілансерів та фрілансерок, здобувачів і здобувачок вищої освіти факультетів журналістики та комунікаційників і комунікаційниць на теми: «Створення ґендерочутливих текстів та матеріалів», «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією при підготовці інформаційно-аналітичних матеріалів», «Публічний діалог: особливості рівного охоплення всіх груп населення і роль ЗМІ у його побудові».
Для розуміння спільних викликів та проблемних точок у журналістській діяльності сьогодні, а також для напрацювання актуальних методик розбудови толерантного інформаційного простору ми проводимо опитування журналістів та журналісток. З цією метою просимо пройти анонімне опитування за цим посиланням: https://forms.gle/FxcRYsLgeC4nuQLs6 Опитування буде тривати до 6 березня 2024 року включно.
Результати опитування будуть презентовані у квітні у кожному обласному центрі у форматі медіа-кав’ярень. На таких неформальних зустрічах ми обговоримо результати опитування, а також спільно згенеруємо ідеї та пропозиції успішної розбудови толерантного інформаційного простору в Україні. Крім того, обговоримо можливість та перспективи створення Коаліції регіональних медіа за толерантний інформаційний простір.
Команда Вінницького пресклубу
Із додатковими запитаннями звертайтеся за адресою: vinpclub@gmail.com
Контактні особи: Наталія Болховська – (050) 193-24-23, Світлана Шевчук – (067) 892-00-08

Цей захід організований за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії. Будь-які думки, висловлені під час заходу або у його матеріалах, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів та Уряду Великої Британії.