ВОГО "Вінницький пресклуб" створено 1994 року в рамках мережі прес-клубів Української освітньої програми ринкових реформ (проекту АМР США 1993-2002 рр.)


Команда організації має значний досвід організаційної та інформаційної діяльності. Вінницький пресклуб інформує широкий загал про перебіг економічних, соціальних та демократичних реформ і сприяє утвердженню в Україні ринкової економіки та громадянського суспільства, розвиток незалежних і демократичних ЗМІ.

Окрім того, організація спрямовує свою діяльність на поширення знань про громадянські права, усвідомлення кожною людиною відповідальності за своє соціальне становище, залучення громадян до активної участі у суспільному житті. Ми використовуємо різноманітні засоби масмедіа для розповсюдження інформаційних матеріалів серед громадян України, недержавних організацій, посадовців та бізнесових структур: круглі столи, дискусії з участю журналістів, передачі на радіо, телебаченні, публікації в друкованих виданнях, консультування телефоном та, звісно, через національну мережу пресклубів.

Інформаційний ресурс «Вінпрес» vinpress.org.ua   спрямований на освіту та просвіту представників засобів масової комунікації, інформування громадськості про перебіг реформ в Україні та Вінницькій області зокрема. На інформаційному ресурсі також висвітлюється діяльність організації ВОГО «Вінницький прес-клуб»

Платформа «Вінпрес» надає можливість місцевим журналістам публікувати свої роботи у вільному доступі. Матеріали на сайті розміщуються на безоплатній основі за рішенням більшості редакційної ради інформаційної платформи.

 

До редакційної ради «Вінпресу» входять:

Наталія Болховська

Ірина Ярошинська

Оксана Пустовіт

Любов Добринська

Антоніна Мніх

Олеся Шуткевич

Світлана Шевчук