31 травня, 2020

2019 р. - “Аудіощоденник реформ: просто про складне”

2019 р. - “Аудіощоденник реформ: просто про складне”, підтриманий Фондом Розвитку ЗМІ Посольства США. Проєкт спрямований на просвіту населення Вінницької області щодо актуальних питань впровадження в Україні реформ, шляхом інформування через радіо-, друковані та онлайн ЗМК.

2017-2018 рр. - "Децентралізація: просто про складне для громад" за підтримки Представництва німецької неурядової організації "Німецьке об'єднання народних університетів" / DVV Internatinal в Україні. У рамках виконання проекту "Регіональні голоси" Вінницький пресклуб випустив низку інформаційних продуктів: аудіо, відео та друковані, які були присвячені децентралізації та реформуванню місцевого самоврядування. А також провів більше 18 інформаційних зустрічей в сільських населених пунктах Вінницької області в рамках просвітницької кампанії щодо реформ в Україні для представників районних ЗМК, громадських організацій, громадських активістів та влади.


2015 р. – “Здійснення моніторингу державних закупівель у Вінницькій області”. Проект за підтримки Представництва Світового Банку в Україні. До здійснення моніторингу долучилася коаліція громадських організацій Вінниччини: «Наше Поділля», Вінницька правозахисна група, ВОМГО «Вінницький комітет молодіжних організацій».


2012-2014 рр. - «Моніторинг публікацій у регіональних друкованих ЗМІ для оцінки дотримання стандартів журналістики». Проект виконувався міжнародною благодійною організацією «Український освітній центр реформ» за підтримки програми «У-Медіа» міжнародної неурядової організації «Інтерньюз Нетворк».


2012 р. - «Журналісти за чесні та прозорі вибори» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США. Реалізовано ВОГО «Вінницький пресклуб» у співпраці з ГО «Житомирський пресклуб» та ГО «Хмельницький пресклуб». Проект забезпечив достатнє інформаційне підґрунтя для роботи журналістів Вінниччини, Хмельниччини та Житомирщини, що посприяло більш чесним і прозорим виборам.